Ana sayfa

Zhejiang Sun-Rain Industrial Co., Ltd Fabrika turu

Sertifika
iyi kalite Losyon Şişesi satış için
iyi kalite Losyon Şişesi satış için
Müşteri yorumları
Büyümemiz Güneş-yağış desteği olmadan yapamaz, Güneş-yağmurun büyümesi de gelişimimiz olmadan yapamaz, Biz birlikte büyürüz!

—— Jeffrey Marka

Saptırmak Değer Yaratır. Güneş yağmurunun kalıcı destek ve rehberlik için teşekkür ederiz. Yardım ve talimatlarınızla daha fazla pazar payı elde ediyorum.

—— Bay Mitesh Parekh

İyi Ürünler İyi kalite. İyi hizmet. İyi Teknoloji. İyi şirket.

—— Katarina

Ben sohbet şimdi
1 2 3 4 5 6 7 8 9
Zhejiang Sun-Rain Industrial Co., Ltd Zhejiang Sun-Rain Industrial Co., Ltd Zhejiang Sun-Rain Industrial Co., Ltd Zhejiang Sun-Rain Industrial Co., Ltd Zhejiang Sun-Rain Industrial Co., Ltd Zhejiang Sun-Rain Industrial Co., Ltd Zhejiang Sun-Rain Industrial Co., Ltd Zhejiang Sun-Rain Industrial Co., Ltd Zhejiang Sun-Rain Industrial Co., Ltd
Injection Molding Workshop
Mould workshop
Atölye
Algılama Atölyesi
Geliştirme Ofisi
İpek baskı atölyesi
Depo

Injection Molding Workshop

Mould workshop

Atölye

Algılama Atölyesi

Geliştirme Ofisi

İpek baskı atölyesi

Depo

 • Üretim hattı

  On the basic of advanced technology, outstanding product quality and efficient market service, Sun-Rain keeps expanding by leaps and bounds. Sun-Rain, ileri teknoloji, üstün ürün kalitesi ve etkin pazar hizmeti temelinde büyük bir hızla büyümeye devam ediyor. With a coverage of 60000 square meters for workshops, Sun-Rain onws 200 injection machines, 100 automatic assembling machine, 30 pipe inserting machine, 16 printing machines and other advanced testing equipment. Atölyeler için 60000 metrekarelik bir alana sahip olan Sun-Rain, 200 enjeksiyon makinesi, 100 otomatik montaj makinesi, 30 boru takma makinesi, 16 baskı makinesi ve diğer gelişmiş test ekipmanlarını onws.

   

  Having well equipped inspection machines and certification of SGS and TUV, the quality of all products are closely guided and monitored under ISO9001. Iyi donanımlı denetim makineleri ve SGS ve TÜV sertifikası sahip, tüm ürünlerin kalitesi yakından rehberlik ve ISO9001 altında izlenir. Behaved in an down-to-earth manner, Sun-Rain was also awarded as National Safety Producing Standard light Enterprise, National High-tech Enterprise and Alibaba Gold certified enterprise. Topraktan aşağı bir şekilde davranan Sun-Rain, Ulusal Güvenlik Üreten Standart ışık Girişimi, Ulusal Yüksek Teknoloji İşletmesi ve Alibaba Gold sertifikalı kuruluş olarak da ödüllendirildi.

   

 • OEM / ODM
  Sun-Rain, ileri üretim yönetimi ve teknolojisine sahiptir ve ayrıca her türlü OEM / ODM hizmeti sunmak için teknik yeniliklere devam etmektedir.

 • Ar-Ge
  Ar-Ge Ekibi

İletişim bilgileri
Zhejiang Sun-Rain Industrial Co., Ltd

İlgili kişi: Mrs. Bella

Tel: 86-574-62596085

Faks: 86-574-62596095

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)